6 παραστάσεις που δεν έχουν παρουσιαστεί ποτέ στο παρελθόν και δε θα υπάρξουν ποτέ ξανά στο μέλλον. Κάθε παράσταση είναι μοναδική και διαφορετική από όλες τις υπόλοιπες.
Ένας καναπές, 4 καρέκλες, 4 φίλοι που συζητάνε όλα αυτά που τους απασχολούν. Τι μπορεί να προκύψει από αυτές τις συζητήσεις; Τι κόσμοι, ιστορίες και χαρακτήρες ξεπηδούν από αυτές τις κουβέντες; 4 άνθρωποι, αμέτρητοι ήρωες και χίλιες-δυο δυνατότητες. Δράμα, κωμωδία, περιπέτεια, τρόμος, αστυνομικό, μιούζικαλ. Όλα αυτά μαζί και τίποτα από αυτά ταυτόχρονα! Απρόβλεπτο όπως η ζωή!
• Στις 11 και 25 Φεβρουαρίου, 10 και 31 Μαρτίου, 14 και 28 Απριλίου
• Ώρα έναρξης: 21:30
• Εισιτήρια: Κανονικό 10€, Μειωμένο 6€
• Προπώληση: Βιβλιοπωλείο Ελευθερουδάκης, οδός 1821, 10
• Διάρκεια παράστασης: 75 λεπτά
• Πληροφορίες: 281 301 6467 και 694 492 4646
Παίζουν (με αλφαβητική σειρά): Λυδία Δημητρίου, Χαρά Καντά, Χάρης Καρατάσος, Μιχάλης Παναγιωτάκης
Επιμέλεια φωτισμών/ ήχων: Σκάι Βλαχάκης
Φωτογραφίες: Σκάι Βλαχάκης
Αφίσα: Λυδία Δημητρίου/ Χαρά Καντά
![](https://www.heraklionimprov.gr/wp-content/uploads/2024/02/Xamiles-General_Poster-687x1024.png)